Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

Düğün davetiyenizin veya özel günlerde bastırmak istediğiniz davetiyelerin üzerinde neler yazılması gerektiğine henüz karar vermediniz mi? O zaman sizlerde Türkiye davetiye sitemizde bulunan Davetiye sözleri makalemizde yer alan metinlerden sizi yansıtan sözü davetiyenize bastırarak bu özel gününüzün unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Davetiye metni olarak isterseniz klasik metinleri, isterseniz duygusal metinleri, isterseniz de eğlenceli ve komik metinleri seçebilirsiniz.

1.       Dünyanın en anlamlı Evet'ini dinlemeye hazır mısınız?

2.       Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?

3.       Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

4.       Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

5.       Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

6.       Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

7.       Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece

8.       Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

9.       Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

10.    Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

11.    Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.

12.    Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

13.    Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız

Bu günde sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacağız.

14.    Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız

Bu günde sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacağız.

15.    Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken Sizlerin yanımızda olmanızdan Büyük mutluluk duyacağız.

16.    Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

17.    Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

18.     Sevdik güvendik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size Bekleriz hepinizi düğünümüze

19.    Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

20.    Allah'ın emridir yaşantı böyle mesut olmamıza sen dua eyle. Gelip düğünümüze şeref eyle gelmeyen dostlara selam söyle. Bekliyoruz sizleri unutmayın bizleri

21.    Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

22.    Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

23.    Mutluluklar paylaşılmalı görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız

24.    Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan düğün törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.

25.    Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz hayatın baharında birleşti ellerimiz bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz

26.    Bir gül istiyoruz, kokladıkça solmayacak Bir sevgi istiyoruz, yaşadıkça bitmeyecek Bir hayat istiyoruz ömür boyu sürecek Bir dünya istiyoruz, güneşi hiç bitmeyecek Biz yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Kalplerimiz birbirine bağlı kalacak Buna yemin ediyoruz.

27.    Evleniyorlar Çocuklarımızın bu mutlu gününde Dostlarımızın Bize şahit olmasını bekliyor, Bu mutluluğumuzu Beraber paylaşmayı umuyoruz...

28.    Bir ömür beraberliğimiz için "EVET" derken Siz değerli dostları da aramızda görmekten Onur duyarız...

29.    Sevginin değerini, Mutluluğun kıymetini, Evliliğin kutsallığını biliyoruz. Biz Sevgi & Hakan Sizleri düğünümüze konuk, Mutluluğumuza tanık olmaya davet ediyoruz.

30.    Diyorlar ki, Tevhid ipi elimizde Nur Muhammed gönlümüzde Yüce Kuran dilimizde Yarın düğün vardır bizde Düğünümüz ne şanlı Açılış Kuran'lı Davetlisi İmanlı Buyurun dostlar Bekleriz törenimize...

31.    Leyla ile Mecnun’u görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın. Bu büyük aşkın nikâh/düğün gecesinde/ gününde, Bizleri onurlandırmanız dileğiyle.

32.    Hayatımızın bu en güzel ve en anlamlı gününde sizleri de bekliyoruz

33.    Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik

34.    Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda Sevgilerin en güzelini birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında Rüzgâra birlikte meydan okuduk üzerimize karanlık çöktüğünde gökyüzünden birer yıldız çalıp geleceğimize ışık yaptık. Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak istedik.

35.    Mutluluklar paylaşılmalı görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

36.    Bir tutkudur yaşamak, Yaşamın tüm güzelliklerini, hissetmek ve paylaşabilmek... Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize sizleri de bekliyoruz...

37.    Sizleri düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya davet ediyoruz.

38.    Her yağmur bir gök bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı, Her doğacak güneş, Bir kuytu bulur kendine. Ben senden başka sen bulamam. Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.

39.    Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız bize ayrı bir mutluluk verecektir.

40.    Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya... EVET

41.    Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dâhil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Klasik Davetiye metni

Eğer sizlerde davetiyenizde metin olarak klasik metinlerin yer almasını istiyorsanız burada “…. Aramızda görmekten mutluluk duyarız” sonu biten metin seçebilirsiniz. Tabi burada önemli olan metin konusunda eğer herhangi bir beklentiniz yoksa bu tarz metinleri seçerek davetinizin üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Ancak davetiyeniz kadar metnin de önemli olduğunu düşünüyorsanız diğer metinlere de göz atarak dilediğiniz metnin davetiyenizde yer almasını sağlamak için diğer metinlere göz atmanız gerekmektedir. Sitemizde bulunan birbirinden orijinal Davetiye metni örneklerine göz atarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Duygusal Davetiye metni

Eğer bastırmak istediğiniz davetiye üzerinde yer almasını istediğiniz metnin duygusal bir mesaj içermesini istiyorsanız bu seferde sitemizde bulunan Duygusal Davetiye metni örneklerine göz atmanız yeterli olacaktır. Düğün davetiyesi ise bastıracağınız davetiye burada eşinize duygu yüklü sözler ile mesaj verebilir ve davetiyenizin bir ömür boyunca hayatınızda önem taşımasını sağlayabilirsiniz. İlla Davetiye metni olarak alışılmış olan sözlerin yerine kendinizde size özel sözler yazarak davetiye metninizin üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için sipariş vermeden önce mutlaka müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek bu isteğinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

 

Komik Davetiye metni

Düğün davetiyenizin veya özel günler için bastırmak istediğiniz davetiyenizin üzerinde vermek istediğiniz mesaj ile sevdiklerinizi güldürmek istiyorsanız yapmanız gereken komik Davetiye metni yazdırmak olacaktır. Çok komik metinlerin yer aldığı davetiye metinlerinden sizlere özel olan metni belirleyerek sizlerde davetiyenizin unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Alışılmış kalıpların dışına çıkarak yazdıracağınız bu metinler ile birlikte özel günleriniz için hazırlatacağınız davetiyelerinizin kısa süre içerisinde elinize ulaşmasını istiyorsanız en uygun fiyat garantisi ile Türkiye davetiye sitemiz üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.

Diğer Makaleler

Yorumlar

 • Avatar
  Dilara Saidova 2018-02-12 07:16:37
  #9526 Selam Siparishim galdi choh mamnun oldum Tum emaklari olan arkadashlarin allarina saglik Tashakkurlar super olmish Kisa zamanda boylailmasini baklamiyerdim Allah razi olsun !!!Sag olin!!
 • Avatar
  Ayşe Enver 2018-01-31 14:48:02
  Davetiyelerim elime ulaştı.. hepsi harika... numune talebi bile yapmadan direk sipariş vermiştim o nedenle bazı endişelerim vardı ama davetiyelerim elime ulaşınca ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım.. bu fiyata bu kalite inanılmaz.. hızlı kargo, başarılı hizmet.. teşekkürler...
 • Avatar
  mutlu.sehzade 2018-01-29 14:28:54
  z-1323 nolu davetiyede zarfın üstünede baskı yapabiliyormuyuz ailelerin soy ismi ve gelin damat ismini: ÇETİN AİLESİ (YAŞAR&ŞEYDA) GÜLEÇ AİLESİ olacak şekilde davetlinin ismi yazılacak kısımda altta yine bulunacak CEVAP: SADECE DAVETİYE'NİN İÇ KISMINA BASKI OLUYOR. ZARFA OLMUYOR MALESEF
 • Avatar
  TUĞBA ÇETİN 2018-01-18 12:09:32
  1000 adet nişanım için davetiyeyi bu siteden tercih ettim çook memnun kaldım.bu fiyata bu şekilde davetiye asla bulunmaz...hem kaliteli hemde titiz bir şekilde çalışıyorlar,İlgileri ise mükemmel.düğünüm içinde kesinlikle tercih edecem ve etrafımdakilere de önerecem. Ellerinize sağlık çok tşk ederimm. iyi çalışmalar
 • Avatar
  Devran Kerim Akın 2017-12-29 20:45:08
  #1303 kodlu davetiyeyi beğenip kayıt oluşturdum numuneler elime geçtikten sonra siparişi onayladim gerekli her türlü özen ve yardım edildi tam sayı hatta biraz fazla bile elime ulaştı kağıt kalitesi yazı ve matbaa kalitesi gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim aldığınız para helal hoş olsun.
 • Avatar
  İlknur Can 2017-11-03 13:40:31
  #1008 kodlu davetiyeden nişanım için 1000 adet olarak sipariş verdik. Kaliteli kalın kağıda basılmıştı ve gayet özenliydi. Yetkililer gayet ilgili ve anlayışlılar. Düğün davetiyemiz içinde kesinlikle tercihim burası olacak. Herşey için teşekkür ederim..
 • Avatar
  nur dağdelen 2017-10-19 18:03:43
  merhaba internetten araştırmalarım sonucu ulaştım siteye numune talebinde bulundum ve çok hızlı bir şekilde ulaştırdılar. inteernetten alıyorum acabalı sorular vardı kafamda ama numuneleri görünce hemen sipariş formu doldurdum şimdi siparişlerimin bana ulaşmasını bekliyorum hizmet için teşekkürler. kesinlikle tavsiye ediyorum uygun fiyata gerçekten kaliteli hizmet
 • Avatar
  SERA KARATAY 2017-10-17 15:50:04
  davetiyelerim geldi çok ama çok güzel çok canlılar teşekkür ederiz. beklediğimize değdi :)
 • Avatar
  Sine 2017-10-03 15:21:40
  Merhaba Türkiye Davetiye, Dügün Davetiyelerinizi Yurtdisina (Almanyaya) gönderiyormusunuz? Türkiye Davetiye Cevap: Evet Gönderiyoruz. Sevgiler Sinem Yildiz
 • Avatar
  Esra Sarıtaş 2017-09-26 18:06:36
  Çok güzeller adet tam fakat 20 tanesi boş çıktı onun dışında çok iyi beklediğimden çok çok iyi....