Davetiye seçimi, son derece zor, meşakkatli, uygun fiyatın önem taşıdığı ve daha birçok ayrıntıdan oluşan bir seçenektir. Bu nedenle davetiye seçimi konusunda kolay, hızlı ve güvenilir bir alışveriş yapmak son derece büyük önem taşımaktadır. Evde oturduğunuz yerden, herhangi bir zahmet göstermeden ve yol kat etmeden rahatlıkla istediğiniz davetiyeyi seçebilir, bu sayede davetiye hazırlatmakla zaman kaybetmeyebilirsiniz. Bilindiği üzere davetiye seçimi son derece zor ve çelişkili bir iş olduğu için en uygun davetiye tasarımını bulmak hayli zor olabilir. Bu konuda Türkiye’nin en büyük davetiye alışveriş sitelerinden biri olarak sizlere oldukça ideal davetiye tasarımları sunmakta ve istediğiniz davetiyeye dakikalar içerisinde ulaşabilme imkânı sağlamaktayız.

GİZLİLİK İLKELERİ

1-      Davetiye sipariş aşamasında verdiğiniz bilgiler tasarım aşamasından grafik çalışmasına çevrilir ve sitemizde size ait sayfada paylaşılarak görsel bilgileri sunulur. Bu görseller siz sildirmek istediğinizde silinir.  Herhangi başka sitede paylaşımı yapılmaz.

2-      Mail adresiniz yoksa ve bizden facebook gibi sosyal medya sayfalarımızda siz paylaşmamızı istediğiniz taktir de yayınlanır. Aksi halde paylaşım yapılmaz.

3-      Turkiyedavetiye.com dan kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde kesinlikle sistem kredi kartı bilgilerinizi saklı tutmaz.

4-      Sitemizde sipariş verirken doldurduğunuz formdaki bilgiler belli bir süre sonra silinir.

5-      Baskısı yapılmadan siparişi iptal etme durumunuzda sipariş formunuz tamamen silinir.

6-      Yaptırdığınız davetiyenin görselini bizden mail yada facebook gibi sayfalarda paylaşmamızı istediğinizde size gönderimi yapılır.