About Us

Türkiye Davetiye Sayfasına Hoşgeldiniz.

2005’ten bu yana davetiye ve matbaa alanında hizmet veren firmamız, 13 Yıllık deneyimi ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik davetiye satışı yapmaya devam etmektedir.  Türkiye Davetiye markası ile Bursa’dan Türkiye’nin hatta Dünya’nın birçok noktasına davetiye gönderimi yapmaktayız. Türkiye Davetiye, Bursa Matbaa Anonim Şirketinin Bir Markasıdır. Her geçen gün makine ve personel sayısını arttırarak müşterilerimize sorunsun bir davetiye teslimi yapmaktayız. Şimdiye kadar 20.000 ‘den fazla çifte davetiye gönderimi yaparak bu sayıyı her sene biraz daha üst çıtaya taşımaktayız. Firmamız ekonomik ve lüks davetiye modellerinin yanında sade ve ilginç davetiye modelleri de üretmektedir. Web adresimizden üretimini yaptığınız modelleri inceleyebilir. Sorularınızı müşteri temsilcilerimizi arayarak sorabilirsiniz. Müşteri yorumlarımızı incelediğinizde bizden davetiye alan çiftlerin memnuniyetlerini net bir şekilde görebilirsiniz.

ÜRETİM AŞAMASI

Davetiyeleriniz en kısa sürede profesyonel matbaa makinalarında işlenerek size sunulur. Bu davetiyelere daha sonra sizin bilgileriniz basılır ve size özel hale getirilir.

Image Client

Baskı

Davetiyeler üzerine baskılar matbaa da büyük ofset makinalarında yapılmaktadır. Böylece baskı sonrası renkler istediğiniz gibi çıkmaktadır.

Image Client

KESİM

Baskıdan çıkan davetiyelerinizin Giyotin makinalarından kesimi yapılır.

Image Client

PAKETLEME

Kesimden Çıkan davetiyeler, personelimiz tarafından uygun bir kutuya koyulur ve paketlenir.

Image Client

KARGO

Pakeleme işleminden sonra ürünler faturalı bir şekilde verdiğiniz adrese ücretsiz kargo ile sevk edilir.

Image Client

BURSA

Türkiye Davetiye Bursa merkezli bir firma olup, Türkiye'nin bir çok ilinde satış noktaları ile hizmet vermektedir.

Image Client

İstanbul

İstanbul'un 5 ayrı büyük ilçesinde adres de belirtilen satış noktalarından ürünleri inceleyebilirsiniz.

Image Client

30 'dan Fazla İl'deyiz

Türkiye'nin şuan 30 dan fazla İl'in de hizmet vermeteyiz. her geçen gün davetiye ağımız büyümektedir.


Yurtdışı Davetiye Gönderimi

Evlilik tarihinizi, nişan tarihinizi, mezuniyet tarihinizi veya çocuğunuzun sünnet düğünü tarihinin ne zaman olması gerektiğine karar verdiniz mi? Eğer tarihi tam olarak kararlaştırdı iseniz davetiyelerinizin tam zamanında adresinize teslim edilme avantajından yararlanabilirsiniz. Türkiye Davetiye üzerinden bir düğün davetiyesi beğendi iseniz davetiyenizi belirterek davetiyenizin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Davetiye seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında davetiyenizin ne için gerekli olduğu ve davetiyenizin sizi yansıtıp yansıtmadığı çok önemlidir. Bunu belirleyebilmek için davetiye seçenekleri arasından sizi yansıtan ve yapacağınız davetin tarzını mutlaka belirten bir davetiye seçiniz. Davetiye metninizi ister kendiniz hazır metinler içinden seçebilir, isterseniz davetiye metninizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Davetlilerinize mutluluğunuzu, huzurunuzu ve birlikteliğinizi yansıtmak istiyorsanız davetiyenizi özenli bir şekilde seçmenizi tavsiye ederiz. Eğer sipariş vermeyi daha önceden unuttuysanız çok kısa sürede adresinize teslim seçeneğinden yararlanarak davetiye örneklerinden birini seçtikten sonra vakit geçirmeden siparişinizi verebilirsiniz.

Davetiyenizle Misafirlerinizi Etkileyin!

Düğün davetiyeleri, sünnet düğün davetiyeleri veya nişan davetiyelerinin verilme zamanları oldukça önemlidir. Çünkü davet edilen kişi verilen davetiyeye göre eğer davetinize teşrif edecekse kendisinin bu günde olan işini mutlaka başka bir güne aktarmalıdır. Davetiyenizi düğünden bir haftadan önce vermeniz bunun için önemlidir. Düğün gününüzün davetlilerinizin tatil planları arasına girmesini istiyorsanız düğün tarihinizden bir müddet önce mutlaka davetiyenizin elinizde olmasını sağlayınız.

Türkiye Davetiye’den kendinize bir davetiye seçerken davetiye modelleri arasında davetlilerinizi en fazla etkileyecek davetiyeyi seçmeye özen gösteriniz. Çünkü davetiyeniz ne kadar size özelse davet verdiğinizde davetinizin de o kadar özel olduğunu misafirlerinize belirtmiş olursunuz.

Davetiyelerimiz arasında, Kristal Davetiye, Popüler Davetiyeler, Lüks Davetiye Seçenekleri ve Concept Davetiye seçenekleri ile birçok davetiye çeşidini davetiye katalogları üzerinden gözden geçirmeniz mümkündür. Bu seçenekler içinden kendinize özel misafirleriniz etkileyecek davetiyenizi seçtikten sonra hızlı bir şekilde davetiye siparişinizi verebilir ve en kısa sürede davetiyenizin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Düğün davetiyesi metninizi isterseniz özelleştirebilir hayalinizdeki metni özel yazı stilleri ile yazdırabilirsiniz. Görüntü kalitesini önemsiyorsanız Türkiye Davetiye’de olan tüm davetiyeler içinden davetiyenizi seçebilirsiniz.