Hakkımızda

Hakkımızda

2005’ten bu yana davetiye ve matbaa alanında hizmet veren firmamız, 13 Yıllık deneyimi ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik davetiye satışı yapmaya devam etmektedir.  Türkiye Davetiye markası ile Bursa’dan Türkiye’nin hatta Dünya’nın birçok noktasına davetiye gönderimi yapmaktayız. Türkiye Davetiye, Bursa Matbaa Anonim Şirketinin Bir Markasıdır. Her geçen gün makine ve personel sayısını arttırarak müşterilerimize sorunsun bir davetiye teslimi yapmaktayız. Şimdiye kadar 20.000 ‘den fazla çifte davetiye gönderimi yaparak bu sayıyı her sene biraz daha üst çıtaya taşımaktayız. Firmamız ekonomik ve lüks davetiye modellerinin yanında sade ve ilginç davetiye modelleri de üretmektedir. Web adresimizden üretimini yaptığınız modelleri inceleyebilir. Sorularınızı müşteri temsilcilerimizi arayarak sorabilirsiniz. Müşteri yorumlarımızı incelediğinizde bizden davetiye alan çiftlerin memnuniyetlerini net bir şekilde görebilirsiniz.

                Diğer davetiye firmalarına istinaden fiyat politikasını daha düşük tutup aynı ya da bir üst kalitede davetiye seçenekleri sunmaktayız. Davetiye İmalatı yapan bir firma olduğumuzdan dolayı fiyatlarımız diğer davetiye firmalarına göre daha uygunluk arz etmektedir.

                Başta Bursa olmak üzere, İstanbul’un birçok noktasında ve Türkiye’nin diğer şehirlerinde İzmir, Afyon, Tekirdağ, Trabzon gibi birçok bölgede satış noktası oluşturarak bu illerde yaşayan müşterilerimize alacakları davetiyeyi birebir görme imkânı sunmaktayız. Web adresimizden satış noktaları bölümünden adreslere bakarak size en yakın satış noktasına gidebilirsiniz.

 

                Türkiye Davetiye olarak müşterilerimize ödeme seçenekleri konusunda da büyük kolaylıklar sunmaktayız. Davetiye alan müşterimiz isterse ödemesini havale-eft yapabilir. İsterse Kredi Kartı veya davetiyelerini alırken kapıda ödeme yaparak ürün bedelini ödeyebilir. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz büyük imkânlardan bir kaçından daha bahsedelim. Genellikle her davetiye firmasından talep edilen baskı ve kargo ücreti gibi rakamları, biz siparişiniz 250 TL. Üzeri ise almıyoruz. Siz sadece ürün bedeli ne ise onu ödüyorsunuz. Burada ayrıca diğer davetiye firmalarından en büyük farkımızda Katalog davetiyelerinde indirim yaparak, sizi yüksek rakamlar ödemektense aynı ürünü daha ucuza almanızı sağlıyoruz. Mesela 100 adet bir davetiye başka bir firmada 100 TL. İse aynı davetiye bizde 85TL.  Gördüğünüz gibi bizden davetiye alışveriş yapmanız için birçok sebep var. J