Kampanyalar

Kampanyalar

KAMPANYALI DAVETİYELER

 

            Konu eğer bir düğün ya da sünnet olduğu zaman elbette gelin ve damat ya da aileler adına büyük bir masraf anlamına gelmektedir. Organizasyonun yapılacağı salon ile birlikte yüklü bir miktarın açığa çıkmasına neden olabilmektedir. Tabii elbette gelinlik ve damatlıklar ile birlikte daha birçok değişik detay da yine büyük masrafları yanında getirmektedir. Buna bir de davetiyelerin eklenmemesi için sizlere özel olarak hazırlanmış olan 1000 davetiye 70 TL. den başlayan fiyatlar gibi harika bir fırsat ve kampanya altında birbirinden kaliteli kağıtlar altında hazırlanmış olan bu ürünler sayesinde bütçenizi aşmadan kişisel zevkinize bağlı kalarak en güzel davetiye modellerinden bir tercih yapma şansına bu site bünyesinde elde edebilirsiniz.

  En güzel davetiyeler çok uygun fiyatlar ile

            Bir düğün veya nikah organizasyonu olduğu zaman burada mutlaka oldukça fazla sayıda insan çağrı almaktadır ve bu insanlar için elbette her biri adına güzel bir davetiye modeli seçilmek suretiyle vermek ayrı bir önem taşımaktadır. Hatta bu duruma bir de meydana gelebilecek herhangi bir sorun karşısında bazı davetiyelere bir şey olacağı düşünülürse mutlaka yedek olarak biraz daha fazla sayıda alınması gerekir. Bu durumun önüne geçmek ve çok uygun fiyatlar altında birbirinden harika ve en kaliteli davetiye seçeneklerini elde etmek için bu kalite listeye girebilirsiniz. Ve 1000 davetiye 70 tl gibi harika bir fiyat altında arzu ettiğiniz tüm değişik modellere bakmanız suretiyle bir seçim yapabilir ve sevdiğiniz insanları en güzel davetiyeler altında çağırma şansını kullanabilirsiniz.

  Bütçenizi aşmayan fiyatlar kapsamında yüksek sayılarda davetiye elde edin

            Bir düğün veya nikah ile birlikte aynı zamanda sünnet organizasyonları adına çağırmayı düşündüğünüz tüm sevdiğiniz insanlar için bu kaliteli siteye giriş yapabilir ve birbirinden değişik renk ve modeller altında en güzel süslemeler ile tasarım haline getirilmiş olan davetiyeleri 1000 davetiye 70 tl  gibi bir fiyat altında satın alabilir ve güven içerisinde elde edebilirsiniz. Üstelik bunlar, sipariş ettiğiniz andan itibaren çok kısa bir süre içerisinde elinize geçmektedir.

TÜRKİYE DAVETİYENİN KENDİ ÜRETİMİ OLAN KAMPANYALI DAVETİYELER

1000 Adedi 70 TL. den Başlayan Kampanyalı Davetiyeler İçin Tıklayın

Özel Zarflı Kampanyalı davetiyeler için tıklayın