SIK SORULAN SORULAR

1-      Davetiyeleriniz neden bu kadar uygun?

Satışını yaptığımız davetiyelerin bu kadar çok uygun fiyatlarda olmasının birden fazla sebebi bulunmaktadır. Birinci olarak 1000 lik olarak sattığımız bu davetiyeler toplu olarak basılmaktadır. Yani daha önceden Türkiye davetiye olarak 20-30 bin adetlerde bu davetiyeler basılıp stoklanmaktadır. Matbaa da ki en önemli kural basım adedi yükseldikçe birim adet fiyatı ona göre düşmektedir. Böylece kaliteden taviz verilmeden davetiyeleriniz uygun fiyatlarda çıkmış olur. 2.Sebebi ise biz davetiye imalatçısıyız ve çoğu işlemi kendi bünyemizde, kendi personelimizin imkânları dahilinde üretim gerçekleştirmekteyiz. Bu da al-sat yapan diğer davetiye firmalarına göre bizi fiyat politikası konusunda bir adım önde tutmaktadır.

2-      Kampanyalı davetiyelerin kalınlığı nedir ?

Müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan biride bu davetiyelerin kalınlığı çok ince midir sorusu. Kampanyalı davetiyelerde kullandığımız kâğıt kalınlığı 300 gr. A.Bristol kâğıttır. 300 gr. Kalınlığı şöyle tarif edebiliriz. Piyasada bildiğimiz kartpostallar yaklaşık 200-250 gr. Kâğıt kalınlığındadır. Bizim kullandığımız ise 300 gr. Kâğıttır. Yani kartpostallardan daha kalındır. Piyasada bu tarz davetiyeler genelde 230-250 gr. Arasına basılmaktadır. Biz müşteri memnuniyeti ve referans olması açısından çoğu davetiyeden daha kalın olan 300 gr. Kâğıda basmaktayız. Müşteri yorumlarımızda zaten bu memnuniyeti göreceksiniz.

3-      Numune Gönderiyor musunuz?

Kampanyalı olan davetiyelerden adresinize ücretsiz olarak numune gönderiyoruz. Sadece adresinize 5-6 TL. Gibi kargo ücreti gelmektedir. Web sitemizin ana sayfasında Numune Talebi için tıklayın yazan butona basıp numune talep formunu doldurduğunuzda adresinize daha önce baskısı yapılmış olan içerisinde 5-10 adet numune olan paketi gönderiyoruz. Direk sizin istediğiniz modelleri gönderemiyoruz nedeni ise her müşterinin istediği modeli raflardan tek, tek toplamak bizim için ciddi bir zaman kaybı olmaktadır. Zaten numune göndermemizdeki maksat size gelecek olan davetiyenin kalınlığını ve ebatını görmeniz içindir. Bastıracağınız davetiye size gelen numune ile birebir aynı olacaktır.  Belki de istediğiniz model gönderilen numunelerin içerisinde çıkabilir. Eğer davetiyenin kalitesinden memnun kalırsanız www.turkiyedavetiye.com a girerek istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.